LINGOLAND, ul. Sławin 70, 20-828 Lublin, tel. 668 011 706
profesjonalne kursy językowe lublin
Nasi Lektorzy

Monika Ossolińska-Henclik

Język angielski interesował mnie od najmłodszych lat. Z każdej lekcji angielskiego starałam sięwynieść jak najwięcej przydatnych treści i umiejętności. Od  zawsze wiedziałam, że moja kariera zawodowa będzie związana właśnie z tym językiem. O podjęciu studiów na specjalności  nauczycielskiej pomogła mi osoba mojej nauczycielki z Liceum, zaszczepiając we mnie prawdziwą i trwałą pasję do języka angielskiego. 

Nauczanie dzieci i dorosłych oraz dzielenie się swoim entuzjazmem do języka angielskiego daje mi mnóstwo satysfakcji. Dodatkową motywacja do pracy są bardzo dobre wyniki  moich uczniów, ponieważ widzę, że moja praca przynosi rezultaty.

Bardzo lubię aktywny tryb życia, a wolnych chwilach oglądam filmy dokumentalne o różnej tematyce. Uwielbiam współczesną literaturę amerykańską oraz historię Starożytnego Egiptu. Moim marzeniem jest odwiedzenie kraju Faraonów.Joanna Augustynowicz

Język angielski towarzyszył mi od dziecka. Moje zainteresowania w tym kierunku pojawiły się już w szkole podstawowej. Naukę kontynuowałam nieprzerwanie, aż w końcu uświadomiłam sobie, że angielski stał się moją pasją. Drugą są ludzie, dlatego też zdecydowałam, że nauczanie jest tym, co daje mi wiele satysfakcji w życiu. Tak właśnie widzę swoją karierę zawodową: praca z osobami dorosłymi, dziećmi oraz dzielenie się swoim entuzjazmem i sympatią do języka angielskiego. 

Moje zainteresowania językowe postanowiłam rozwinąć jeszcze o nasz język ojczysty. Rozpoczęłam więc studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego. Liczne pobyty za granicą, głównie w krajach anglojęzycznych, uświadomiły mi, że praca z cudzoziemcami jest równie ekscytująca. 

Lubię aktywny tryb życia, ale na literaturę, ciekawy film czy sztukę zawsze znajduję czas. Uwielbiam taniec i muzykę. Poza tym, interesuje mnie psychologia, szczególnie psychologia wychowawcza - to nieoceniona pomoc w pracy z młodymi odkrywcami języka :-)Magdalena Semeniuk

 Odkąd pamiętam hiszpański zawsze mnie interesował. Ciekawiła mnie kultura Hiszpanii i krajów hiszpańskojęzycznych, tak odległych i egzotycznych...
Chcąc połączyć moje zainteresowania z  pracą zawodową postanowiłam zacząć studiować Iberystykę. I tak też się stało. Dzięki studiom poznałam trzy piękne języki romańskie: hiszpański, francuski i portugalski jak również zapoznałam się z metodyką nauczania tych języków. Po ukończeniu studiów zaczęłam pracować jako lektor hiszpańskiego i wreszcie mogę robić to co naprawdę lubię, czyli zajmować się językiem hiszpańskim i dzielić się moją wiedzą z innymi.

 Anna Kasperek

Studia na filologii angielskiej wybrałam z powodu zainteresowania językiem, kulturą i tradycją krajów anglosaskich. Rok akademicki 2008/2009 spędziłam na stypendium zagranicznym na Uniwersytecie w Joensuu w Finlandii, w ramach programu mobilności studentów Unii Europejskiej LLP/Erasmus. Tam również zdobyłam pierwsze doświadczenia zawodowe w zakresie nauczania języka anielskiego, w trakcie praktyki w dwujęzycznej szkole podstawowej w Joensuu.

Od kilku lat aktywnie działam w organizacji Erasmus Student Network zajmując się pomocą studentom przyjeżdżającym do Lublina w ramach wymian międzyuczelnianych.

Obecna praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi przynosi mi nie tylko satysfakcję, jest dla mnie również źródłem codziennych niespodzianek i radości.


Magdalena Gnieciak

Kiedy jako nastolatka po raz pierwszy odwiedziłam Kanadę, moja pasja do języka angielskiego nabrała rozpędu. Podjęłam wtedy decyzję o podjęciu studiów na filologii angielskiej o profilu amerykanistycznym. Studia utwierdziły mnie w przekonaniu, że wybrałam dobrą drogę, a moją pasją powinnam dzielić się z innymi. Praca nauczyciela jest dla mnie źródłem satysfakcji i wiedzy o ludziach. Uczy empatii i zrozumienia wobec innych, co bardzo doceniam i wykorzystuję w praktyce. Staram się przekazywać moim uczniom nie tylko wiedzę, ale również radość płynącą ze zdobywania jej. W życiu osobistym stawiam na ciągły rozwój, dlatego też przygotowuję się do zawodu tłumacza symultanicznego. Wolne chwile poświęcam współczesnej literaturze amerykańskiej i kanadyjskiej, podróżom, a przede wszystkim bliskim mi osobom.Magdalena Lipska

Język angielski pasjonował mnie od najmłodszych lat, dlatego też z nim postanowiłam związać swoją karierę zawodową. Podróżowanie, poznawanie kultur krajów anglojęzycznych oraz ludzi tam mieszkających to coś, co sprawia mi prawdziwą przyjemność.

Praca z dziećmi oraz nauczanie dają mi dużą satysfakcję, a widoczne później efekty dzielenia się swoją wiedzą z innymi stanowi dla mnie siłę napędową do dalszej pracy. Jako perfekcjonistka zawsze staram się wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej. Wolne chwile spędzam z dobrą książką lub filmem.

Magda pracowała z nami od początku, w tym miejscu chcemy podziękować jej za dwa lata wspaniałej współpracy i życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 
Realizacja Wirtualny Marketing - Strony Internetowe
© 2011 Lingoland - szkoła języka angielskiego, angielski dla dzieci - Lublin

kurs angielskiego dla dorosłych lublin | kursy angielskiego egzaminacyjne lublin | kursy językowe dla firm lublin | przygotowywanie do matury angielski lublin | usługi tłumaczeń angielski lublin