LINGOLAND, ul. Sławin 70, 20-828 Lublin, tel. 668 011 706
profesjonalne kursy językowe lublin
Nasz pomysł - europejskie pieniądze

LINGOLAND po europejsku

ue1.jpg

Miło nam Państwa poinformować, że po wielu miesiącach starań uzyskaliśmy dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej!

Projekt Szkoły Języków Obcych LINGOLAND pt. Wzrost konkurencyjności firmy poprzez zakup innowacyjnych urządzeń otrzymał ocenę pozytywną, tak więc Zarząd Województwa Lubelskiego przyznał nam dofinansowanie w kwocie 25 290,28 PLN ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Całkowita wartość projektu to 50 946,57 PLN.

Dzięki wsparciu Unii Europejskiej mogliśmy zrealizować nasze plany - wyremontować nową siedzibę i wyposażyć szkołę w najnowocześniejsze urządzenia multimedialne wykorzystywane w nauce języków obcych.

Mamy nadzieję, że zakup tablicy interaktywnej wraz z oprogramowaniem do kursów prowadzonych w naszej szkole pozwoli nam uatrakcyjnić sposób prowadzenia lekcji i zachęcić naszych Uczniów do aktywnej nauki angielskiego i hiszpańskiego.
Promujemy najnowsze technologie


Co to jest tablica interaktywna, czyli kredo i gąbko - goodbye...

Tablica interaktywna wprowadza nową jakość do szkoleń językowych. Dzięki połączeniu wielu rozwiązań technologicznych w jednym urządzeniu, pobudza uczniów do aktywności, zwiększając efektywność zajęć.


Jak to działa?

Tablica interaktywna to urządzenie o wyglądzie dużej tablicy, współdziałającej z komputerem i projektorem multimedialnym. Tablica pełni rolę wielkiego monitora, po którym piszemy bezpośrednio - specjalnym piórem lub zdalnie - za pomocą bezprzewodowych tabletów. Dzięki temu, osoba stojąca przy tablicy lub obsługująca tablet z ławki może sterować dowolnym programem uruchomionym w komputerze. Jej ekran działa na zasadzie palmtopa, czyli reaguje na dotyk.


Czym tablica różni się od komputera?

Tablica interaktywna posiada funkcje, którymi nie dysponują inne środki (nawet komputer sprzężony z projektorem multimedialnym), np. wczytywanie notatek z tablicy do pamięci komputera, odtwarzanie filmów z możliwością wykonywania notatek bezpośrednio na pojedynczych kadrach, czy praca z aplikacjami komputerowymi na powierzchni tablicy. Nauczyciel ma do dyspozycji program komputerowy przygotowany na bazie podręcznika, co w znaczący sposób zmienia tradycyjny sposób prowadzenia lekcji. Śledzenie na dużym ekranie kart podręcznika w wersji cyfrowej, wzbogaconych o dodatkowe ćwiczenia interaktywne, skutecznie pobudza ciekawość i wyobraźnię uczniów.


Jednym słowem - witamy w szkole XXI wieku!

Informacje o Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2007-13 znajdują się na stronach internetowych następujących instytucji:

 • Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego 

  Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich:
  Departament Strategii i Rozwoju Regionalnego
  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie
  ul. Stefczyka 3b
  20-151 Lublin,
  tel. 081 44 16 864, 081 44 16 865, faks 081 44 16 740
 • Lubelska Agencja Wspierania Przedsiebiorczości

  ul. Graniczna 4
  20-010 Lublin
  Telefony do punktu informacyjnego: 081-46-23-831 lub 081-46-23-812.

  Kurs angielskiego dla dorosłych Lublin

  Kursy językowe dla firm Lublin

  Przygotowywanie do matury angielski Lublin

  Kursy angielskiego egzaminacyjne LublinRealizacja Wirtualny Marketing - Strony Internetowe
© 2011 Lingoland - szkoła języka angielskiego, angielski dla dzieci - Lublin

kurs angielskiego dla dorosłych lublin | kursy angielskiego egzaminacyjne lublin | kursy językowe dla firm lublin | przygotowywanie do matury angielski lublin | usługi tłumaczeń angielski lublin